Dieta pudełkowa dla dzieci – zrównoważone posiłki dla wszystkich

Catering w przedszkolach i szkołach stał się niezwykle modny! Zasługą są ciekawe oferty, które przygotowują firmy cateringowe. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, jakie jest jednocześnie korzystne cenowo, jak i zdrowotnie dla najmłodszych. Dzieci nie muszą jeść tego, czego nie lubią. Rodzice natomiast nie wydają wiele pieniędzy na takie jedzenie, a przy tym oszczędzają niezwykle dużo czasu, ponieważ nie muszą przygotowywać posiłków dla swoich dzieci. Dieta pudełkowa dla dzieci jest wygodna dla każdej ze stron: dzieci, rodziców, szkoły. Dowiedz się więcej o tym, na czym polega!


Dieta pudełkowa dla dzieci Poznań – jakie są warunki współpracy?

Szkoła wykupuje abonament na miesiąc lub kilka. Po tym firma cateringowa przedstawia menu. Czasami jest ono przygotowywane na cały miesiąc do przodu, a niekiedy obejmuje jedynie przyszły tydzień – jest to uzależnione od placówki. Dzieci wypełniają ankiety dotyczące alergenów – najczęściej odbywa się to podczas wybierania dań z menu. Rodzice opłacają miesięczny abonament dla swojego dziecka, a szkoła uzgadnia z firmą cateringową kalorię posiłków, ich formę (zupy i drugie dania, tylko zupy, tylko drugie dania), a także ustala godzinę przywozu jedzenia dla dzieci. Po ustaleniu wszystkich tych elementów każdego dnia przychodzi dieta pudełkowa dla dzieci. Poznań jest miastem, które najczęściej korzysta z usługi, jaką jest catering dziecięcy. Przedszkole Swarzędz jest jedną z placówek, gdzie realizujemy dietę pudełkową dla Dzieci.


Dieta pudełkowa dla dziecka – czy jest zdrowa?

Każda firma, która przygotowuje jedzenie, musi trzymać się ściśle określonych reguł sanitarnych. Dlatego też posiłki przygotowywane są w doskonałych warunkach higienicznych. Zdrowie dzieci jest priorytetem, dlatego też catering dziecięcy uwzględnia alergie pokarmowe najmłodszych i dostarcza im posiłków, które są stworzone ze starannością i dokładnością. Dieta pudełkowa dla dziecka jest jedną z najlepszych opcji dostarczania najmłodszym wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebują.

Dodaj komentarz